- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparația rosturilor de deformare a podului din str. Ismail, mun. Chișinău (Reparația curentă)
Reparația rosturilor de deformare a podului din str. Ismail, mun. Chișinău (Reparația curentă)
Reparația rosturilor de deformare a podului din str. Ismail, mun. Chișinău (Reparația curentă)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 09:24:02
Ultima modificare
01.10.2021 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
45233140-2
-
Lucrări de drumuri
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația rosturilor de deformare a podului din str. Ismail, mun. Chișinău (Reparația curentă)
Reparația rosturilor de deformare a podului din str. Ismail, mun. Chișinău (Reparația curentă)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
769516.67 MDL
ID
713beb74-d8ee-4a75-9632-758c70637076
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini și aviz de verificare ismail.semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 09:26:16
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
769,516.67
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 09:26:16 - 20.09.2021 09:00:00
08.09.2021 09:26:16 - 20.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 09:00:00 - 01.10.2021 09:00:00
20.09.2021 09:00:00 - 01.10.2021 09:00:00