- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură din satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : „Lucrări de reparație la Casa de Cultură din satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură din satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
Documentele procedurii de achiziție
-
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 16:02:30
10.09.2021 09:17
Răspuns la clarificare: 503 094,79 constituie valoarea estimată fără TVA. Potrivit Legii 131/2015 privind achizițiile publice, ofertantul poate, atît reduce prețul ofertei, cît și majora, în limita admisibilă.
10.09.2021 19:18
Răspuns la clarificare: Luînd în considerație indicația din caietul de sarcini, ar putea oferi admite afirmațiile dvoastră.
12.09.2021 14:12
Răspuns la clarificare: un răspuns concret este bazat și întemeiat pe lege, în cazul, în care, Dvoastră spuneți că Pozitia CF15A presupune 2cm, iar în caietul de sarcini este indicat 3 cm grosime, respectiv, în asemenea circumstanțe nu presupune.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA07.09.2021 16:02:30 - 12.09.2021 19:19:10
12.09.2021 19:19:10 - 16.09.2021 02:19:10