- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Vehicul si echipament de dezapezire, intretinerea spatiilor verzi
Vehicul si echipament de dezapezire, intretinerea spatiilor verzi
Vehicul si echipament de dezapezire, intretinerea spatiilor verzi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Pojareni
Codul fiscal/IDNO
1008601000396
Adresa
6823,
MOLDOVA,
s.Pojăreni,
Ialoveni,
s.Pojareni, r.Ialoveni
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Chicerman Anatolie
Telefonul de contact
026836236
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 15:55:04
Ultima modificare
14.09.2021 09:43:44
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Vehicul si echipament de dezapezire, intretinerea spatiilor verzi
Vehicul si echipament de dezapezire, intretinerea spatiilor verzi
Statut
Activ
Valoarea estimată
1008000 MDL
ID
a9adeb30-4509-4b26-a10a-2d33b9428b71
Pas minim
10080
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.10.2021 09:43:32 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_bunuri.semnat.pdf
Documentatia standard bunuri
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 16:06:11
documentatia_standard_bunuri.semnat.pdf
Documentatia standard bunuri
Documentaţie de atribuire
14.09.2021 09:43:44
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Vehicul si echipament de dezapezire, intretinerea spatiilor verzi
1008000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,008,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 16:06:11 - 27.09.2021 17:00:00
07.09.2021 16:06:11 - 27.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.09.2021 17:00:00 - 01.10.2021 17:00:00
27.09.2021 17:00:00 - 01.10.2021 17:00:00