- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Gura Camencii
Codul fiscal/IDNO
1007601009314
Adresa
MD 5023,
MOLDOVA,
s.Gura Camencii,
Floreşti,
Gura Camencii
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 15:38:50
Ultima modificare
29.09.2021 15:33:43
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparație capitala a unei portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti
Lucrari de reparație capitala a unei portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
2499540 MDL
ID
e034c984-3739-40dd-aae2-bf04ddf4331e
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standard 69 din 07.05.2021.docx
Documentatie standard
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 15:47:08
executarea
lucrărilor integrăl în anul 2021 iar achitarea conform notei specificate la p.8
08.09.2021 16:28
Răspuns la clarificare: Achitarea dupa executarea lucrarilor. Concretizati intrebare s-au contactati la numarul îndecat in anunţ
Publicati varianta word a caietulu ide sarcini, multumim anticipat
16.09.2021 09:00
Răspuns la clarificare: L-am adaugat
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,499,540.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 15:47:08 - 20.09.2021 17:00:00
07.09.2021 15:47:08 - 20.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 17:00:00 - 26.09.2021 23:30:00
20.09.2021 17:00:00 - 26.09.2021 23:30:00