- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea aparatajului pentru laboratorul medical din cadrul Centrului de Sănătate Sănătăuca, rl. Florești
Achiziționarea aparatajului pentru laboratorul medical din cadrul Centrului de Sănătate Sănătăuca, rl. Florești
Achiziționarea aparatajului pentru laboratorul medical din cadrul Centrului de Sănătate Sănătăuca, rl. Florești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Floresti
Codul fiscal/IDNO
1007601010426
Adresa
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bd.Victoriei nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 14:33:08
Ultima modificare
07.09.2021 14:53:59
MTender ID
Cod CPV
38400000-9
-
Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Aparat automat pentru efectuarea hematologiei sîngelui
Aparat automat pentru efectuarea hematologiei sîngelui
Statut
Activ
Valoarea estimată
118625 MDL
ID
47c100fb-4416-4c6a-8537-dd78272a4e73
Pas minim
1186.25
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.09.2021 08:00:00 Până la 30.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Analizator biochimic semiautomat
Analizator biochimic semiautomat
Statut
Activ
Valoarea estimată
72041.66 MDL
ID
ac695e81-34da-420f-832d-7d4710327032
Pas minim
720.42
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 15:18:30
Denumirea lotului : Centrifuga de laborator rotor ( 8 tuburi)
Centrifuga de laborator rotor ( 8 tuburi)
Statut
Activ
Valoarea estimată
24200 MDL
ID
5b9337a0-1928-405f-bc3c-354262801df3
Pas minim
242
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Centrifuga de laborator rotor ( 8 tuburi)
24200 MDL
Denumirea lotului : Aparat automat pentru efectuarea hematologiei sîngelui
118625 MDL
Denumirea lotului : Analizator biochimic semiautomat
72041.66 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
214,866.66
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 14:53:59 - 13.09.2021 00:00:00
07.09.2021 14:53:59 - 13.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 00:00:00 - 20.09.2021 00:00:00
13.09.2021 00:00:00 - 20.09.2021 00:00:00