- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Orasului Criuleni
Codul fiscal/IDNO
1007601009093
Adresa
MD- 4801,
MOLDOVA,
locality,
Criuleni,
str. Bd. Biruinta, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Barbăscumpă Nicolae
Telefonul de contact
+37368114432
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 12:03:45
Ultima modificare
09.09.2021 09:21:54
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Obiectul achizițiLucrări de evacuarea apei pluviale bd. Biruinta, or. Criuleniei
Lucrări de evacuarea apei pluviale bd. Biruinta, or. Criuleni
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare Apele pluviale
Anunt de participare
Invitaţie de participare
07.09.2021 12:20:30
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Obiectul achizițiLucrări de evacuarea apei pluviale bd. Biruinta, or. Criuleniei
2206810 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
2,206,810.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 12:20:30 - 17.09.2021 08:00:00
07.09.2021 12:20:30 - 17.09.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.09.2021 08:00:00 - 27.09.2021 08:00:00
17.09.2021 08:00:00 - 27.09.2021 08:00:00