- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reparație și mentenanță a echipamentului telefonic
Servicii de reparație și mentenanță a echipamentului telefonic
Servicii de reparație și mentenanță a echipamentului telefonic
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 10:58:30
Ultima modificare
07.09.2021 11:07:32
MTender ID
Cod CPV
50334000-5
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului de telefonie sau de telegrafie prin fir
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Placă de interfață PRI – Nortel Option 11C 2.048MBs/E1 PRI2 card
Placă de interfață PRI – Nortel Option 11C 2.048MBs/E1 PRI2 card
Statut
Activ
Valoarea estimată
25830 MDL
ID
092e2d82-4d94-4390-84e6-cf9ab34ab199
Pas minim
258.3
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 11:05:18 Până la 30.12.2021 12:05:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anexa nr. 1 la Anunțul de participare.signed.pdf
Anexa nr. 1 la Anunțul de participare
Specificații tehnice
07.09.2021 11:07:32
Specificația tehnică și de preț.signed.pdf
Specificația tehnică și de preț
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 11:07:32
Specificația tehnică și de preț.docx
Specificația tehnică și de preț
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 11:07:32
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Placă de interfață PRI – Nortel Option 11C 2.048MBs/E1 PRI2 card
25830 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
25,830.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 11:07:32 - 09.09.2021 09:00:00
07.09.2021 11:07:32 - 09.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.09.2021 09:00:00 - 13.09.2021 09:00:00
09.09.2021 09:00:00 - 13.09.2021 09:00:00