- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Restabilirea unui sector de drum cu piatra sparta in s. Talmaza
Restabilirea unui sector de drum cu piatra sparta in s. Talmaza
Restabilirea unui sector de drum cu piatra sparta in s. Talmaza
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Talmaza
Codul fiscal/IDNO
1007601006265
Adresa
MD 4238,
MOLDOVA,
s.Talmaza,
Ştefan Vodă,
str. 27 August
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 10:29:19
Ultima modificare
07.09.2021 10:49:40
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Restabilirea unui sector de drum cu piatra sparta in s. Talmaza
Restabilirea unui sector de drum cu piatra sparta in s. Talmaza
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standart.semnat.pdf
-Documentatia standart
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 10:49:40
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Restabilirea unui sector de drum cu piatra sparta in s. Talmaza
961420.86 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
961,420.86
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 10:49:40 - 12.09.2021 17:00:00
07.09.2021 10:49:40 - 12.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
12.09.2021 17:00:00 - 24.09.2021 10:00:00
12.09.2021 17:00:00 - 24.09.2021 10:00:00