- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Termometru medical clasic fără mercur
Termometru medical clasic fără mercur
Termometru medical clasic fără mercur
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMS MPS
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 10:28:26
Ultima modificare
07.09.2021 10:32:22
MTender ID
Cod CPV
38400000-9
-
Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Termometru medical clasic fără mercur
Conform anuntului de participare
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare termometru medical
Obligatoriu
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
07.09.2021 10:32:22
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Termometru medical clasic fără mercur
4600 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
4,600.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 10:32:22 - 09.09.2021 12:00:00
07.09.2021 10:32:22 - 09.09.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.09.2021 12:00:00 - 13.09.2021 08:30:00
09.09.2021 12:00:00 - 13.09.2021 08:30:00