- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Consumabile auto - 2021 (anvelope)
Consumabile auto - 2021 (anvelope)
Consumabile auto - 2021 (anvelope)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Codul fiscal/IDNO
1003600152606
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul achizitii publice
Telefonul de contact
022250809, 022250707
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 09:37:30
Ultima modificare
15.09.2021 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
34351100-3
-
Pneuri pentru autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1.Anvelope
1.Anvelope protector iarnă 225/75 R16C (Produs 2020-2021 garantie minim 40000 km, cu montare și balansare)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
50000 MDL
ID
7483a5f7-1043-406f-a3c8-db11ddd04542
Pas minim
500
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 09:49:59 - 12.09.2021 08:30:11
07.09.2021 09:49:59 - 12.09.2021 08:30:11
Perioada de depunere a ofertelor:
12.09.2021 08:30:11 - 15.09.2021 09:00:00
12.09.2021 08:30:11 - 15.09.2021 09:00:00