- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare pentru trimestru IV a anului 2021
Produse alimentare pentru trimestru IV a anului 2021
Produse alimentare pentru trimestru IV a anului 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centru de Recuperarea pentru Copii Ceadir-Lunga
Codul fiscal/IDNO
1007601000665
Adresa
6101,
МОЛДОВА,
мун.Чадыр-Лунга,
АТО Гагаузия,
Ceadir-Lunga. Sanatornaia1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.09.2021 14:42:40
Ultima modificare
06.09.2021 14:53:04
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Carne
Carne refregerat
Statut
Activ
Valoarea estimată
85000 MDL
ID
e183a2aa-184a-4eec-8758-b80a45b95516
Pas minim
85
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:46:25 Până la 31.12.2021 15:46:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:00:00
Denumirea lotului : Pîine
Pîine
Statut
Activ
Valoarea estimată
12000 MDL
ID
486d1a81-01e0-4968-bfec-466fabfe694f
Pas minim
12
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:47:27 Până la 31.12.2021 15:47:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:18:30
Denumirea lotului : Produse alimentare
Produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată
43000 MDL
ID
376c0ee0-fc0c-41f9-8eb6-41583cc63051
Pas minim
43
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:48:24 Până la 31.12.2021 15:48:24
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:37:00
Denumirea lotului : Peşte congelat
Peşte congelat
Statut
Activ
Valoarea estimată
15000 MDL
ID
6e163e7f-d52d-45dd-b08e-f3f2413a9958
Pas minim
15
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:49:06 Până la 31.12.2021 15:49:06
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:55:30
Denumirea lotului : zahar
zahar
Statut
Activ
Valoarea estimată
9000 MDL
ID
2f7554d5-f54d-434e-bcae-94352490414d
Pas minim
9
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:49:44 Până la 31.12.2021 15:49:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:14:00
Denumirea lotului : Conserve
Conserve
Statut
Activ
Valoarea estimată
11000 MDL
ID
6b1b82e6-fd29-4eaf-aaeb-e6c827a56b21
Pas minim
11
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:51:47 Până la 31.12.2021 15:51:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:32:30
Denumirea lotului : Lactate
Lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată
80000 MDL
ID
354de3ef-0112-46cc-89d6-67b3ef55755b
Pas minim
80
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:51:20 Până la 31.12.2021 15:51:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:51:00
Denumirea lotului : Legume, fructe
Legume, fructe
Statut
Activ
Valoarea estimată
25000 MDL
ID
ec3e8328-d5d9-44a7-9728-5e5c1404b813
Pas minim
25
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:52:50 Până la 31.12.2021 15:52:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:09:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Peşte congelat
15000 MDL
Denumirea lotului : Conserve
11000 MDL
Denumirea lotului : Produse alimentare
43000 MDL
Denumirea lotului : Pîine
12000 MDL
Denumirea lotului : Legume, fructe
25000 MDL
Denumirea lotului : zahar
9000 MDL
Denumirea lotului : Carne
85000 MDL
Denumirea lotului : Lactate
80000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
280,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
06.09.2021 14:53:04 - 11.09.2021 08:00:00
06.09.2021 14:53:04 - 11.09.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.09.2021 08:00:00 - 15.09.2021 09:00:00
11.09.2021 08:00:00 - 15.09.2021 09:00:00