- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.09.2021 14:40:00
Ultima modificare
06.09.2021 14:56:44
MTender ID
Cod CPV
79713000-5
-
Servicii de pază
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă, str. 31 August 1989, nr. 15/33
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă, str. 31 August 1989, nr. 15/33
Statut
Activ
Valoarea estimată
4965 MDL
ID
01aceb64-f4d1-4919-bc07-112d5df2113f
Pas minim
49.65
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:52:50 Până la 30.12.2021 15:52:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 13.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă, str. 31 August 1989, nr. 15/33
4965 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
4,965.00
MDL
Perioada clarificărilor:
06.09.2021 14:56:44 - 08.09.2021 09:00:00
06.09.2021 14:56:44 - 08.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.09.2021 09:00:00 - 10.09.2021 09:00:00
08.09.2021 09:00:00 - 10.09.2021 09:00:00