- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63 şi L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63 şi L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63 şi L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Rezina
Codul fiscal/IDNO
1007601011412
Adresa
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Eudochia Crijanovschii
Telefonul de contact
068469040
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
06.09.2021 10:13:34
Ultima modificare
07.09.2021 11:29:06
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a drumuluii L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Lucrări de renovare a drumuluii L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Documentele procedurii de achiziție
lista lucrărilor s.Mincenii.pdf
lista lucrărilor s.Mincenii
Specificații tehnice
06.09.2021 11:14:47
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
08.09.2021 09:16
Răspuns la clarificare: Buuna ziua garanția bancară se solicită prin scrisoare de la banca care vă deserviți dar pentru orce claritate va remitem rechizitele bancare IBAN MD 30TRPDBB312120C11612AB MF TREZ MD2X
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a drumuluii L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
471342.19 MDL
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63
515407.92 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
986,750.11
MDL
Perioada clarificărilor:
06.09.2021 11:14:47 - 13.09.2021 10:00:00
06.09.2021 11:14:47 - 13.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 10:00:00 - 20.09.2021 10:00:00
13.09.2021 10:00:00 - 20.09.2021 10:00:00