- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Subproduse de bovină cat.II
Subproduse de bovină cat.II
Subproduse de bovină cat.II
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Baza de păstrare combustibil a AN
Codul fiscal/IDNO
1006601002673
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.09.2021 10:07:40
Ultima modificare
06.09.2021 10:16:18
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Subproduse de bovină cat.II
Subproduse de bovină cat.II
Statut
Activ
Valoarea estimată
8000 MDL
ID
cb11f0d4-8239-4ecd-bd2e-8bc818e53e81
Pas minim
16
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.09.2021 10:16:54 Până la 31.12.2021 11:16:54
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 13.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
F-3.1-formularul-ofertei.doc
-F-3.1-formularul-ofertei
Documentaţie de atribuire
06.09.2021 10:16:18
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Subproduse de bovină cat.II
8000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
8,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
06.09.2021 10:16:18 - 07.09.2021 15:00:00
06.09.2021 10:16:18 - 07.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
07.09.2021 15:00:00 - 11.09.2021 12:00:00
07.09.2021 15:00:00 - 11.09.2021 12:00:00