- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Extinderea rețelelor de alimentare cu apă a s. Pervomaisc și Constantinovca, r-nul Căușeni (Lot 2, s. Constantinovca)
Reconstructia retelelor de alimentare cu apa in s. Constantinovca
Reconstructia retelelor de alimentare cu apa in s. Constantinovca
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Pervomaisc
Codul fiscal/IDNO
1007601005361
Adresa
7725,
MOLDOVA,
s.Pervomaisc (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
satul Pervomaisc
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
05.09.2021 15:44:01
Ultima modificare
05.09.2021 15:52:44
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Extinderea rețelelor de alimentare cu apă a s. Pervomaisc și Constantinovca, r-nul Căușeni (Lot 2, s. Constantinovca)
Extinderea rețelelor de alimentare cu apă a s. Pervomaisc și Constantinovca, r-nul Căușeni (Lot 2, s. Constantinovca)
Statut
Activ
Valoarea estimată
613425 MDL
ID
478edcc7-eab1-4e57-89ca-a9915ccdc79f
Pas minim
613.42
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Extinderea rețelelor de alimentare cu apă a s. Pervomaisc și Constantinovca, r-nul Căușeni (Lot 2, s. Constantinovca)
613425 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
613,425.00
MDL
Perioada clarificărilor:
05.09.2021 15:52:03 - 13.09.2021 23:00:00
05.09.2021 15:52:03 - 13.09.2021 23:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 23:00:00 - 21.09.2021 23:00:00
13.09.2021 23:00:00 - 21.09.2021 23:00:00