- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Lucrări de Întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Lucrări de Întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Floresti
Codul fiscal/IDNO
1007601010426
Adresa
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bd.Victoriei nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.09.2021 17:26:48
Ultima modificare
14.09.2021 06:24:49
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Lucrări de întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
1456666.7 MDL
ID
61acdcf3-4b75-47b3-ada5-9441970bf6f8
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
07.09.2021 13:47
Răspuns la clarificare: se acceptă scrisoare de garanție bancară Anexa nr. 9 din documentația standard
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,456,666.70
MDL
Perioada clarificărilor:
03.09.2021 17:31:12 - 08.09.2021 00:00:00
03.09.2021 17:31:12 - 08.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.09.2021 00:00:00 - 15.09.2021 00:00:00
08.09.2021 00:00:00 - 15.09.2021 00:00:00