- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Codul fiscal/IDNO
1003600023559
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei 12a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Drăgălin Cristian
Telefonul de contact
+37322212296
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
03.09.2021 16:25:41
Ultima modificare
03.09.2021 16:34:31
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Conform cerințelor caietului de sarcini
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare macadam Telenești, Rezina, Orhei
Anunț de participare
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 16:34:31
Caiet de sarcini macadam Telenești, Rezina, Orhei
Caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 16:34:31
Documente licitatie lucrari macadam Telenești, Rezina, Orhei
Documentația standard lucrări
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 16:34:31
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
6593000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
6,593,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
03.09.2021 16:34:31 - 14.09.2021 12:00:00
03.09.2021 16:34:31 - 14.09.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.09.2021 12:00:00 - 27.09.2021 10:00:00
14.09.2021 12:00:00 - 27.09.2021 10:00:00