- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Puberatea Precoce pentru anul 2022 (repetat))
Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Puberatea Precoce pentru anul 2022 (repetat))
Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Puberatea Precoce pentru anul 2022 (repetat))
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Codul fiscal/IDNO
1016601000212
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.09.2021 15:23:08
Ultima modificare
27.09.2021 12:00:00
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Tip de procedură
TEST Licitatia deschisa
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Triptorelinum 11,25 mg
Triptorelinum 11,25 mg
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
548978.35 MDL
ID
42fb78aa-c7ba-47c9-a208-c61cb620db5a
Documentele procedurii de achiziție
Documentatia standard_03.09.21.semnat
Doc Standart 03.09.21
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 15:58:08
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
548,978.35
MDL
Perioada clarificărilor:
03.09.2021 15:58:08 - 13.09.2021 12:00:00
03.09.2021 15:58:08 - 13.09.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 12:00:00 - 27.09.2021 12:00:00
13.09.2021 12:00:00 - 27.09.2021 12:00:00