- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de deservire a centralelor termice în sezonul de încălzire perioada anilor 2021-2022
Lucrări de deservire a centralelor termice în sezonul de încălzire perioada anilor 2021-2022
Lucrări de deservire a centralelor termice în sezonul de încălzire perioada anilor 2021-2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Andrei Bulmag
Telefonul de contact
022256797, 067748246
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
03.09.2021 14:59:49
Ultima modificare
03.09.2021 15:29:00
MTender ID
Cod CPV
45259300-0
-
Reparare şi întreţinere a centralelor termice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Costul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Documente de atribuire
Documente de atribuire
Statut
Activ
Valoarea estimată
200000 MDL
ID
700fb706-d534-41a5-9863-387412e21294
Pas minim
200
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 15:14:11 Până la 30.10.2022 16:14:11
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
declaratie_operator_economic.docx
declaratie_operator_economic.
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 15:29:00
formularul-ofertei-f-3.1.doc
formularul-ofertei-f-3.1.
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 15:29:00
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Documente de atribuire
200000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
03.09.2021 15:21:50 - 08.09.2021 15:30:00
03.09.2021 15:21:50 - 08.09.2021 15:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.09.2021 15:30:00 - 13.09.2021 10:00:00
08.09.2021 15:30:00 - 13.09.2021 10:00:00