- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de calificare a echipamentelor de laborator
Servicii de calificare a echipamentelor de laborator
Servicii de calificare a echipamentelor de laborator
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Medicamentului și Dispozitivelor Medicale
Codul fiscal/IDNO
1006601004002
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Korolenko 2/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
02.09.2021 16:06:22
Ultima modificare
02.09.2021 16:15:40
MTender ID
Cod CPV
48180000-3
-
Pachete software pentru uz medical
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Cromatograf de gaze
Shimadzu GC-2014
Statut
Activ
Valoarea estimată
33000 MDL
ID
8dbbb02c-26d8-4d96-a2e4-d9c91b9c030e
Pas minim
330
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Sistem de purificare a apei Elix
Advantage 15
Statut
Activ
Valoarea estimată
43000 MDL
ID
f5a585ce-3580-4620-b39f-53a725701d0a
Pas minim
430
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Sistem de purificare a apei Milli-Q
Direct 8
Statut
Activ
Valoarea estimată
23000 MDL
ID
bd33744e-442a-4f7c-ae05-206fc27aee77
Pas minim
230
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:37:00
Denumirea lotului : SPECTROFOTOMETRU FTIR
ALPHA
Statut
Activ
Valoarea estimată
60000 MDL
ID
61d654b4-2354-45cc-b13b-eee697818182
Pas minim
600
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Spectrofotometru atomic de absorbție
iCE3300FLAA System
Statut
Activ
Valoarea estimată
74000 MDL
ID
c0a51807-7f53-4619-81aa-d8bf2750d4cd
Pas minim
740
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:14:00
Denumirea lotului : Tester Friabilator
EF-2
Statut
Activ
Valoarea estimată
5000 MDL
ID
d586e925-9403-41b9-9862-0c066965032e
Pas minim
50
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:32:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Sistem de purificare a apei Elix
43000 MDL
Denumirea lotului : SPECTROFOTOMETRU FTIR
60000 MDL
Denumirea lotului : Cromatograf de gaze
33000 MDL
Denumirea lotului : Spectrofotometru atomic de absorbție
74000 MDL
Denumirea lotului : Tester Friabilator
5000 MDL
Denumirea lotului : Sistem de purificare a apei Milli-Q
23000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
238,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
02.09.2021 16:15:40 - 08.09.2021 15:00:00
02.09.2021 16:15:40 - 08.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.09.2021 15:00:00 - 13.09.2021 15:00:00
08.09.2021 15:00:00 - 13.09.2021 15:00:00