- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Construcții modulare prefabricate (VECEU MOBIL)
Construcții modulare prefabricate (VECEU MOBIL)
Construcții modulare prefabricate (VECEU MOBIL)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Grădina Botanică Naţională (Institut) Alexandru Ciubotaru
Codul fiscal/IDNO
1005600032960
Adresa
2002,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Pădurii 18
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.09.2021 14:16:23
Ultima modificare
01.09.2021 14:52:24
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Construcții modulare prefabricate (VECEU MOBIL)
Construcții modulare prefabricate (VECEU MOBIL)
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare lp achiziționarea construcții modulare (wc mobil).semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
01.09.2021 14:52:24
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Construcții modulare prefabricate (VECEU MOBIL)
816666.67 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
816,666.67
MDL
Perioada clarificărilor:
01.09.2021 14:52:24 - 11.09.2021 00:00:00
01.09.2021 14:52:24 - 11.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.09.2021 00:00:00 - 14.09.2021 00:00:00
11.09.2021 00:00:00 - 14.09.2021 00:00:00