- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
CONSTRUCTIA PODETULUI PESTE PÎRAUL LUNGUTA DIN S. BORCEAG
CONSTRUCTIA PODETULUI PESTE PÎRAUL LUNGUTA DIN S. BORCEAG
CONSTRUCTIA PODETULUI PESTE PÎRAUL LUNGUTA DIN S. BORCEAG
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Borceag
Codul fiscal/IDNO
1007601004799
Adresa
MD7415,
MOLDOVA,
s.Borceag,
Cahul,
Stefan cel Mare 214
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.09.2021 14:11:10
Ultima modificare
14.09.2021 12:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : CONSTRUCTIA PODETULUI PESTE PÎRAUL LUNGUTA DIN S. BORCEAG
CONSTRUCTIA PODETULUI PESTE PÎRAUL LUNGUTA DIN S. BORCEAG
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1916296 MDL
ID
1de2500c-0cbd-4fde-8439-aa82f9712544
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,916,296.00
MDL
Perioada clarificărilor:
01.09.2021 14:14:52 - 09.09.2021 12:00:00
01.09.2021 14:14:52 - 09.09.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.09.2021 12:00:00 - 14.09.2021 12:00:00
09.09.2021 12:00:00 - 14.09.2021 12:00:00