- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase
Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase (conform anunțului)
Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase (conform anunțului)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M. Regia "Autosalubritate"
Codul fiscal/IDNO
1004600028447
Adresa
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 27 Martie 1918, nr.14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.09.2021 14:09:09
Ultima modificare
01.09.2021 16:01:21
MTender ID
Cod CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase
Stație de tratare a levigatului (Categoria de pericol II) - 2 unități; Cazangerie (Categoria de pericol II) Punct de alimentare cu gaze (Categoria de pericol II)
Statut
Activ
Valoarea estimată
20000 MDL
ID
89aacfe3-e892-43e4-92c5-7b63b59465b5
Pas minim
50
Termen de valabilitate al contractului
De la 11.09.2021 08:00:00 Până la 30.09.2022 08:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 09.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua. Va rog sa indicati:
1) Limita de raspundere per caz;
2) Fransiza per caz.
01.09.2021 16:53
Răspuns la clarificare: Buna ziua, limita de răspundere se aplică pe lotul întreg, astfel suma asigura este de 10 mln lei, franșiza nu se va aplica.
Denumirea lotului : Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase
20000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
01.09.2021 14:16:17 - 06.09.2021 00:00:00
01.09.2021 14:16:17 - 06.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
06.09.2021 00:00:00 - 09.09.2021 00:00:00
06.09.2021 00:00:00 - 09.09.2021 00:00:00