- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrărilor de învelire a acoperișului Spitalului Serviciului medical al MAI (repetat)
Lucrărilor de învelire a acoperișului Spitalului Serviciului medical al MAI (repetat)
Lucrărilor de învelire a acoperișului Spitalului Serviciului medical al MAI (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul medical al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000783
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi 25b
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Adelaida Nichiforova
Telefonul de contact
061076155
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
01.09.2021 14:01:05
Ultima modificare
01.09.2021 14:40:37
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de învelire a acoperișului Spitalului Serviciului medical al MAI (repetat)
Lucrări de învelire a acoperișului Spitalului Serviciului medical al MAI (repetat)
Statut
Activ
Valoarea estimată
400000 MDL
ID
2bcc5552-0df7-457b-a3a5-3365800c7ff5
Pas minim
400
Termen de valabilitate al contractului
De la 17.09.2021 14:23:56 Până la 31.12.2021 15:23:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de învelire a acoperișului Spitalului Serviciului medical al MAI (repetat)
400000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
400,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
01.09.2021 14:40:37 - 06.09.2021 09:00:00
01.09.2021 14:40:37 - 06.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
06.09.2021 09:00:00 - 13.09.2021 09:00:00
06.09.2021 09:00:00 - 13.09.2021 09:00:00