- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Materiale de uz gospodăresc
Materiale de uz gospodăresc
Materiale de uz gospodăresc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Baza de păstrare combustibil a AN
Codul fiscal/IDNO
1006601002673
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.08.2021 21:47:39
Ultima modificare
07.09.2021 16:54:05
MTender ID
Cod CPV
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Materiale de uz gospodăresc
Materiale de uz gospodăresc
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
23000 MDL
ID
27ca2b5f-90b2-4586-8878-7ee71389d70b
Pas minim
46
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.09.2021 18:00:00 Până la 31.12.2021 23:34:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
F-3.1-formularul-ofertei.doc
-F-3.1-formularul-ofertei
Documentaţie de atribuire
29.08.2021 22:40:30
F-4.1.-Specificatii tehnice.docx
-F-4.1.-Specificatii tehnice
Specificații tehnice
29.08.2021 22:40:30
F-4.2.-specificații de preț.doc
-F-4.2.-specificații de preț
Specificații tehnice
29.08.2021 22:40:30
Căldare mop în complect- ce gramaj sa aiba mopul?
02.09.2021 12:26
Răspuns la clarificare: Mop 200 gr
Lacăt suspendat mediu - ce dimensiune, latime?
02.09.2021 12:26
Răspuns la clarificare: Lacat suspendat 62-65 mm
Tuburi fluor Fobos y2 18/36/11 W - excludeti brandul becului! Nu este corect favorizarea unui singur participant, si asa model nici nu prea exista in prezent
02.09.2021 12:27
Răspuns la clarificare: Bec electric LD 18W, bec LD 36 W
Bec electric DPB 160 W? ce fel de bec DPB?
02.09.2021 15:52
Răspuns la clarificare: С цоколем голиафа диаметром на 32 мм
Aveti in anuntul de participare 3 tipuri de benzi abrazive de 10 cm , ce semnifica caracteristica N80/4B/5B, N120/4B/5B, N240/4B/5B?
02.09.2021 15:54
Răspuns la clarificare: Наждачка шириной 10 см, Р 80, Р 120, Р 240
Caldare pu gunoi 20 L - cu ce sistem de inchidere/ deschidere ? cu pedala sau clinc?
02.09.2021 15:37
Răspuns la clarificare: Cu clinc
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
23,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
29.08.2021 22:40:30 - 03.09.2021 15:54:05
29.08.2021 22:40:30 - 03.09.2021 15:54:05
Perioada de depunere a ofertelor:
03.09.2021 15:54:05 - 07.09.2021 16:54:05
03.09.2021 15:54:05 - 07.09.2021 16:54:05