- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament Sportiv
Echipament Sportiv
Echipament Sportiv
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Alexandru cel Bun
Codul fiscal/IDNO
1014620008323
Adresa
MD-5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
str. 1 Mai
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.08.2021 23:00:31
Ultima modificare
04.09.2021 09:00:01
MTender ID
Cod CPV
37400000-2
-
Articole şi echipament de sport
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipament Sportiv
Echipament Sportiv
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
50000 MDL
ID
c2efe811-5803-4696-b9e2-3fb914158ed9
Pas minim
1
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.09.2021 23:03:47 Până la 31.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_participare alex.sport.signed.pdf
-anunt participare
Invitaţie de participare
27.08.2021 23:08:51
documentatia_standard_bunuri nou.docx
-documentatia_standard_bunuri
Documentaţie de atribuire
27.08.2021 23:08:51
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.08.2021 23:08:51 - 01.09.2021 09:00:00
27.08.2021 23:08:51 - 01.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 09:00:00 - 04.09.2021 09:00:00
01.09.2021 09:00:00 - 04.09.2021 09:00:00