- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția de Investiții
Codul fiscal/IDNO
1006601001078
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.08.2021 11:42:26
Ultima modificare
06.09.2021 13:37:00
MTender ID
Cod CPV
79822500-7
-
Servicii de proiectare grafică
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Servicii de creare a identității vizuale a brandurilor sectoriale ale Republicii Moldova
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
40000 MDL
ID
1b304892-0625-4987-9987-8e59c457d407
Pas minim
160
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare brandbook — копия.docx
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
27.08.2021 11:54:31
documentatia_standard_cop_servicii brandbook.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
27.08.2021 11:54:31
anunt de participare brandbook — копия.docx
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
27.08.2021 11:54:31
documentatia_standard_cop_servicii brandbook.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
27.08.2021 11:54:31
anunt de participare serv branbook.pdf
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
27.08.2021 12:22:27
anunt de participare serv branbook.pdf
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
27.08.2021 12:22:27
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
40,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.08.2021 11:54:31 - 30.08.2021 00:00:00
27.08.2021 11:54:31 - 30.08.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.08.2021 00:00:00 - 06.09.2021 00:00:00
30.08.2021 00:00:00 - 06.09.2021 00:00:00