- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reconstructia acoperisului scolii primare din s. Lunga
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reconstructia acoperisului scolii primare
Reconstructia acoperisului scolii primare din s. Lunga
Documentele procedurii de achiziție
Caietul de sarcini
Specificații tehnice
26.08.2021 15:12:11
Anunt de participare (actualizat)
Invitaţie de participare
01.09.2021 13:46:17
Documentatia standard (actualizata)
Documentaţie de atribuire
01.09.2021 13:46:17
01.09.2021 08:52
Răspuns la clarificare: Buna ziua, am atasat la caietul de sarcini desenele pieselor din punctele 22,23. In caz daca apar mai multe intrebari puteti sa va apropiati la Primarie sa faceti cunostinta cu proiectul dat, in timpul orelor de lucru 08-12, 13-17. O zi buna sa aveti.
01.09.2021 08:43
Răspuns la clarificare: DUAE a fost publicat cu modificarile efectuate prin Ordinul Ministerului Finantelor nr. 146 din 24.11.2020
01.09.2021 11:36
Răspuns la clarificare: CK26B F- Montarea opritorilor de zapada(Material identic ca la tigla metalica) 7422010060100 Timplar h-om 0.3200 931006001992 Muncitor deservire CM h-om 0.0800 27431235490216 Opritori de zapada m 1.0000 2874115829126 Suruburi cu cap inecat crestat 6*30 mm buc 4.0000 2952160007200 Utilaj de ridicat pentru lucrari de finisaj h-ut 0.0100 CJ29E F Captusarea stresinei cu tabla cutanta, inclusiv sistema de prindere si fixare 7422010060100 Timplar h-om 2.4000 931006001992 Muncitor deservire CM h-om 0.2000 2732103646150 Tabla cutanta m2 1.0500 2811236312000 Sistema prindere m2 1.0500 2952160007200 Utilaj de ridicat pentru lucrari de finisaj h-ut 0.0150
06.09.2021 08:45
Răspuns la clarificare: Am publicat F 5 la caietul de sarcini
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA26.08.2021 15:12:11 - 08.09.2021 08:44:35
08.09.2021 08:44:35 - 15.09.2021 15:14:35