- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Prevenirea şi Combaterea Spălării Banilor
Codul fiscal/IDNO
1018601000043
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare 198
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.08.2021 13:17:32
Ultima modificare
26.08.2021 13:51:17
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Documentele procedurii de achiziție
! anunt de intentie acoperisul.signed.pdf
Anuntul de intentie
Documentaţie de atribuire
26.08.2021 13:25:34
! anunt de participare conform documentatie standart ap 2021.signed.pdf
Anuntul de participare
Documentaţie de atribuire
26.08.2021 13:25:34
spcsb acoperis-f7,3,5-2 caiet de sarcina.signed.pdf
Caiet de sarcina
Specificații tehnice
26.08.2021 13:25:34
! anunt de participare conform documentatie standart ap 2021.signed.pdf
Anuntul de participare
Documentaţie de atribuire
26.08.2021 13:48:04
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrari de renovare capitala a acoperisului
910000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
910,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.08.2021 13:25:34 - 06.09.2021 08:30:00
26.08.2021 13:25:34 - 06.09.2021 08:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
06.09.2021 08:30:00 - 16.09.2021 00:00:00
06.09.2021 08:30:00 - 16.09.2021 00:00:00