- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipamentului de calcul şi periferice – în repetare
Echipamentului de calcul şi periferice – în repetare
Echipamentului de calcul şi periferice – în repetare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 13:16:09
Ultima modificare
26.08.2021 11:23:25
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Printer Multifuncţional
Printer Multifuncţional
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare echipament de calcul.signed.pdf
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
25.08.2021 13:24:10
anunt de participare echipament de calcul (1).signed.pdf
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
26.08.2021 11:23:25
Scanare pe ambele părţi(duplex) automat.
si
Tip scanner – flatbed
ASTA IMPOSIBIL !!!!
ori una ori alta
26.08.2021 09:06
Răspuns la clarificare: Bună ziua! Autoritatea contractantă a luat act de aceste aspecte şi va opera modificările de rigoare în anunţ.
Denumirea lotului : Printer Multifuncţional
10000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
10,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 13:24:10 - 01.09.2021 10:00:00
25.08.2021 13:24:10 - 01.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 10:00:00 - 03.09.2021 10:00:00
01.09.2021 10:00:00 - 03.09.2021 10:00:00