- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de schimbare a ascensorului AP 1000\7
Lucrări de schimbare a ascensorului AP 1000\7
Lucrări de schimbare a ascensorului AP 1000\7
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Codul fiscal/IDNO
1003600151643
Adresa
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 13:15:00
Ultima modificare
25.08.2021 13:18:28
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de schimbare a ascensorului AP 1000\7
Lucrări de schimbare a ascensorului AP 1000\7
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de schimbare a ascensorului AP 1000\7
938260 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
938,260.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 13:18:28 - 01.09.2021 14:00:00
25.08.2021 13:18:28 - 01.09.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 14:00:00 - 07.09.2021 14:00:00
01.09.2021 14:00:00 - 07.09.2021 14:00:00