- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparatia acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Prevenirea şi Combaterea Spălării Banilor
Codul fiscal/IDNO
1018601000043
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare 198
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 11:00:19
Ultima modificare
25.08.2021 14:43:22
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de renovare capitala a acoperisului.
Lucrari de renovare capitala a acoperisului.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
910 MDL
ID
2a803d2c-5f61-4e81-8fce-76927b28a566
Documentele procedurii de achiziție
! anunt de intentie acoperisul.signed.pdf
Anuntul de intentie.
Invitaţie de participare
25.08.2021 11:23:49
spcsb acoperis-f7,3,5-2 caiet de sarcina.signed.pdf
Lista si volumul lucrarilor.
Specificații tehnice
25.08.2021 11:23:49
Atasati va rog lista documentelor ce trebuie prezentate
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
910.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 11:23:49 - 04.09.2021 00:00:00
25.08.2021 11:23:49 - 04.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.09.2021 00:00:00 - 15.09.2021 08:30:00
04.09.2021 00:00:00 - 15.09.2021 08:30:00