- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Materiale de construcţii şi articole conexe
Materiale de construcţii şi articole conexe
Materiale de construcţii şi articole conexe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Orasului Criuleni
Codul fiscal/IDNO
1007601009093
Adresa
MD- 4801,
MOLDOVA,
locality,
Criuleni,
str. Bd. Biruinta, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Barbăscumpă Nicolae
Telefonul de contact
+37368114432
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 08:36:17
Ultima modificare
25.08.2021 09:12:03
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Beton M300 C20/25,
Beton M300 C20/25, cu transportarea pe teritoriul or. Criuleni (or. Criuleni, s Ohrincea s, Zolonceni) (or. Criuleni, s Ohrincea s, Zolonceni)
Statut
Activ
Valoarea estimată
375000 MDL
ID
5ae6ae58-6a26-4351-b987-952ac09068df
Pas minim
375
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 03:00:00 Până la 08.10.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.09.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Lot2 Rigole din Beton
Rigole din beton dimensiuni 450x70x46см) cu transportarea și decărcarea pe teritoriul or. Criuleni
Statut
Activ
Valoarea estimată
62500 MDL
ID
5edd7615-94e7-48c1-82f1-8d2968726639
Pas minim
625
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 03:00:00 Până la 19.10.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.09.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lot2 Rigole din Beton
62500 MDL
Denumirea lotului : Beton M300 C20/25,
375000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
437,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 09:12:03 - 01.09.2021 10:10:00
25.08.2021 09:12:03 - 01.09.2021 10:10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 10:10:00 - 06.09.2021 10:00:00
01.09.2021 10:10:00 - 06.09.2021 10:00:00