- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de iluminat stradal din s.Isacova, rl.Orhei
Lucrări de iluminat stradal din s.Isacova, rl.Orhei
Lucrări de iluminat stradal din s.Isacova, rl.Orhei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria satului Isacova
Codul fiscal/IDNO
1007601001916
Adresa
MD-3531,
MOLDOVA,
s.Isacova,
Orhei,
s.Isacova raionul Orhei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 08:26:15
Ultima modificare
25.08.2021 08:33:26
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de iluminat stradal din s.Isacova, rl.Orhei
Lucrări de iluminat stradal din s.Isacova, rl.Orhei
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de iluminat stradal din s.Isacova, rl.Orhei
414944.61 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
414,944.61
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 08:33:26 - 01.09.2021 14:00:00
25.08.2021 08:33:26 - 01.09.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 14:00:00 - 07.09.2021 11:00:00
01.09.2021 14:00:00 - 07.09.2021 11:00:00