- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea serviciilor de traducere scrisă” în cadrul proiectului „CEnTOUR”
Servicii de traducere din limba engleză în limba română
Servicii de traducere din limba engleză în limba română
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Codul fiscal/IDNO
1007600042792
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
24.08.2021 17:53:39
Ultima modificare
24.08.2021 18:03:02
MTender ID
Cod CPV
79530000-8
-
Servicii de traducere
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 Servicii de traducere din limba engleză în limba română
Servicii de traducere din limba engleză în limba română
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare.signed.semnat (1).signed.pdf
Anunț/invitație de participare
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 18:03:02
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 18:03:02
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
Formularul F 3.5
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 18:03:02
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
Formularul F 3.6
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 18:03:02
f3.10_declarație_privind_lista_principalelor_servicii_similare_prestate.docx
Formularul F 3.10
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 18:03:02
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul 1 Servicii de traducere din limba engleză în limba română
50000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.08.2021 18:03:02 - 31.08.2021 09:00:00
24.08.2021 18:03:02 - 31.08.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
31.08.2021 09:00:00 - 03.09.2021 12:00:00
31.08.2021 09:00:00 - 03.09.2021 12:00:00