- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi (procedura repetata)
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Gimnaziu Falestii Noi
Codul fiscal/IDNO
1012620011686
Adresa
MD5923,
MOLDOVA,
s.Făleştii Noi,
Făleşti,
s.Falestii Noi
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
24.08.2021 16:56:09
Ultima modificare
30.08.2021 10:27:53
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standard _lucrari .docx
documentatia standard _lucrari
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 17:03:11
gimnaziul falestii noi -wc in.cor.-21 forma 11.rtf
Caietul de sarcini
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 17:03:11
documentatia standard _lucrari .docx
documentatia standard _lucrari
Documentaţie de atribuire
26.08.2021 11:00:45
documentatia standard _lucrari n .docx
documentatia standard _lucrari
Documentaţie de atribuire
26.08.2021 13:25:49
Buna ziua .Sa anulat prima procedura care este motivul???
30.08.2021 12:27
Răspuns la clarificare: Buna ziua. Nu a fost depusa nici o oferta.
Denumirea lotului : Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
715000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
715,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.08.2021 17:03:11 - 31.08.2021 17:00:00
24.08.2021 17:03:11 - 31.08.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
31.08.2021 17:00:00 - 08.09.2021 12:00:00
31.08.2021 17:00:00 - 08.09.2021 12:00:00