- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Alexandru cel Bun
Codul fiscal/IDNO
1014620008323
Adresa
MD-5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
str. 1 Mai
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
24.08.2021 16:41:27
Ultima modificare
07.09.2021 14:37:44
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Serviciilor de transportare a elevilor pentru perioada septembrie –decembrie 2021
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
188160 MDL
ID
000f0edb-2f34-4eff-b864-95e4eb82b944
Pas minim
1
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_cop.docx
-documentatia standard cop servicii
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 16:47:26
graficul transport 2021.signed.signed.pdf
-graficul transport
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 16:47:26
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
188,160.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.08.2021 16:47:26 - 29.08.2021 08:00:00
24.08.2021 16:47:26 - 29.08.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.08.2021 08:00:00 - 01.09.2021 08:00:00
29.08.2021 08:00:00 - 01.09.2021 08:00:00