- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Liceul Teoretic Alecu Russo Cojusna
Codul fiscal/IDNO
1012620010209
Adresa
MD3715,
MOLDOVA,
s.Cojuşna,
Străşeni,
str. Mihai Viteazul 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
24.08.2021 16:29:35
Ultima modificare
24.08.2021 16:31:12
MTender ID
Cod CPV
38100000-6
-
Instrumente de navigaţie şi de meteorologie
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare mobilier laboratoare.signed.pdf
-
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 16:31:12
caiet de sarcini mobilier pentru laboratoarele fizică ,chimie,biologie.signed.pdf
-
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 16:31:12
documentatia_standard_licitatie deschisă mobilier labor 24,08,2021.signed.pdf
-
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 16:31:12
duae, mobilier pentru laboratoarele fizică ,chimie,biologie.doc
-
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 16:31:12
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Mobilier pentru laboratoare fizica,chimie,biologie
385750 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
385,750.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.08.2021 16:31:12 - 03.09.2021 08:00:00
24.08.2021 16:31:12 - 03.09.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
03.09.2021 08:00:00 - 06.09.2021 08:30:00
03.09.2021 08:00:00 - 06.09.2021 08:30:00