- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Panou de comandă tactil Pro One user interface
Panou de comandă tactil Pro One user interface compatibil cu aparatului Ortopantomograf ProOne SN: 753911 produs in 2010 - 08 de PLANMECA, Finlanda; include carcasa din plastic fixata în 4 suruburi si pelicula de protectie, panou grafic color .
Panou de comandă tactil Pro One user interface compatibil cu aparatului Ortopantomograf ProOne SN: 753911 produs in 2010 - 08 de PLANMECA, Finlanda; include carcasa din plastic fixata în 4 suruburi si pelicula de protectie, panou grafic color .
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.08.2021 16:32:37
Ultima modificare
23.08.2021 16:48:01
MTender ID
Cod CPV
31600000-2
-
Echipament electric
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Panou de comandă tactil Pro One user interface
Panou de comandă tactil Pro One user interface compatibil cu aparatului Ortopantomograf ProOne SN: 753911 produs in 2010 - 08 de PLANMECA, Finlanda; include carcasa din plastic fixata în 4 suruburi si pelicula de protectie, panou grafic color .
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.08.2021 16:40:31 - 24.08.2021 17:00:07
23.08.2021 16:40:31 - 24.08.2021 17:00:07
Perioada de depunere a ofertelor:
24.08.2021 17:00:07 - 01.09.2021 14:00:00
24.08.2021 17:00:07 - 01.09.2021 14:00:00