- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau
Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau - conform caietului de sarcini
Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau - conform caietului de sarcini
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000473
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tiutiunnicov Rodica
Telefonul de contact
068928555
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.08.2021 15:31:29
Ultima modificare
06.09.2021 13:00:00
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau
Servicii de reparație a fațadei clădirii (lit.A) din str. Tighina,34, mun. Chisinau - conform caietului de sarcini
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
195833.33 MDL
ID
26c50ee2-f925-4c33-9e56-deedd01fef71
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.pdf
- invitație de participare, criterii de evaluare
Documentaţie de atribuire
23.08.2021 15:37:50
declaratie_ obligatorie pentru ofertant ro.doc
- confirmarea identității beneficiarilor efectivi și neîncadrarea acestora în situația condamnării pentru participarea la activităţi ale unei organizaţii sau grupări criminale, pentru corupţie, fraudă şi/sau spălare de bani.
Documentaţie de atribuire
23.08.2021 15:37:50
anexe pentru ofertanți.docx
- formulare obligatorii pentru ofertanți
Documentaţie de atribuire
23.08.2021 15:37:50
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
195,833.33
MDL
Perioada clarificărilor:
23.08.2021 15:37:50 - 26.08.2021 09:00:00
23.08.2021 15:37:50 - 26.08.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.08.2021 09:00:00 - 06.09.2021 13:00:00
26.08.2021 09:00:00 - 06.09.2021 13:00:00