- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mobilier
Mobilier
Mobilier
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Universitatea de Stat „Alecu Russo” din Bălți
Codul fiscal/IDNO
1007602000972
Adresa
3121,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
str. Puşkin 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Țibuleac Angela
Telefonul de contact
+37323152473
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.08.2021 10:59:00
Ultima modificare
01.09.2021 13:27:01
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 - Mobila pentru blocul de studii nr. 1
Lotul 1 - Mobila pentru blocul de studii nr. 1
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
39167 MDL
ID
71d1cb1c-1b28-46ae-a880-d129cd6ac2da
Pas minim
391
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 03:00:00 Până la 30.09.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Lotul 2 - Mobila pentru blocul de studii nr. 2
Lotul 2 - Mobila pentru blocul de studii nr. 2
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
25917 MDL
ID
d1b102b2-f97f-43dc-b891-43382ee3dbaf
Pas minim
259
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 03:00:00 Până la 30.09.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Lotul 3 - Colegiul Pedagogic „Ion Creangă” din Bălți
Lotul 3 - Colegiul Pedagogic „Ion Creangă” din Bălți
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
10833 MDL
ID
5282db1f-490e-42a6-b517-80ca7edf50db
Pas minim
108
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 03:00:00 Până la 30.09.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Lotul 4 - Mobila pentru cămine
Lotul 4 - Mobila pentru cămine
Statut
Activ
Valoarea estimată
385833 MDL
ID
ee81fb4c-4cb1-4960-bb48-b1773de1d50d
Pas minim
3858
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 03:00:00 Până la 30.09.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:55:30
Documentele procedurii de achiziție
Anunt_de_participare_USARB REPETAT
Anunt_de_participare_USARB REPETAT
Specificații tehnice
01.09.2021 13:27:01
Documentatia_standard_cop Repetat
Documentatia_standard_cop Repetat
Specificații tehnice
01.09.2021 13:27:01
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul 4 - Mobila pentru cămine
385833 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
461,750.00
MDL
Perioada clarificărilor:
01.09.2021 13:27:01 - 06.09.2021 11:00:00
01.09.2021 13:27:01 - 06.09.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
06.09.2021 11:00:00 - 15.09.2021 13:20:00
06.09.2021 11:00:00 - 15.09.2021 13:20:00