- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reabilitarea strazii Traian și accesului local din s. Talmaza, r. Ștefan Vodă
Reabilitarea strazii Traian și accesului local din s. Talmaza, r. Ștefan Vodă
Reabilitarea strazii Traian și accesului local din s. Talmaza, r. Ștefan Vodă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Talmaza
Codul fiscal/IDNO
1007601006265
Adresa
MD 4238,
MOLDOVA,
s.Talmaza,
Ştefan Vodă,
str. 27 August
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.08.2021 10:18:59
Ultima modificare
23.08.2021 12:34:22
MTender ID
Cod CPV
45233120-6
-
Lucrări de construcţii de drumuri
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reabilitarea str. Traian și accesului local din s. Talmnaza, r. Ștefan Vodă
Reabilitarea str. Traian și accesului local din s. Talmnaza, r. Ștefan Vodă
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
2497800 MDL
ID
5e389dba-70c8-4869-8ee1-6d5c2108619a
Documentele procedurii de achiziție
anuntul de participare .semnat.pdf
-Anuntul de participare
Documentaţie de atribuire
23.08.2021 11:22:50
documentatia standart.semnat.pdf
-Documentația standart
Documentaţie de atribuire
23.08.2021 11:22:50
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,497,800.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.08.2021 11:22:50 - 03.09.2021 17:00:00
23.08.2021 11:22:50 - 03.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
03.09.2021 17:00:00 - 24.09.2021 17:00:00
03.09.2021 17:00:00 - 24.09.2021 17:00:00