- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcție și montaj a unui container modular 2,5x2 metri (gata echipat)
Lucrări de construcție și montaj a unui container modular 2,5x2 metri (gata echipat)
Lucrări de construcție și montaj a unui container modular 2,5x2 metri (gata echipat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.08.2021 11:53:58
Ultima modificare
02.09.2021 12:30:00
MTender ID
Cod CPV
44200000-2
-
Produse structurale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de construcție și montaj a unui container modular 2,5x2 metri (gata echipat)
Lucrări de construcție și montaj a unui container modular 2,5x2 metri (gata echipat)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
60000 MDL
ID
5ce72b95-e216-4a05-bed7-d3713248bdd6
Pas minim
600
Termen de valabilitate al contractului
De la 07.09.2021 11:57:07 Până la 31.10.2021 12:57:07
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
60,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.08.2021 11:59:39 - 26.08.2021 12:00:00
21.08.2021 11:59:39 - 26.08.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.08.2021 12:00:00 - 02.09.2021 12:30:00
26.08.2021 12:00:00 - 02.09.2021 12:30:00