- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Mateuti
Codul fiscal/IDNO
1007601004593
Adresa
MD5400,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
s. Mateuti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.08.2021 11:20:23
Ultima modificare
29.08.2021 09:30:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : „Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
503094.79 MDL
ID
d4c3c451-e436-45d3-b527-23ef461c6d7b
Documentele procedurii de achiziție
repetat caietul de sarcini, lista lucrarilor casa de cultura mateuti tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice.rtf
-
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:26:41
Valoarea estimata 503 094,79 este ireala numai manopera da mai mult ca aceasta suma materialele din ce le procuram ? Indicati suma corecta va rugam !
23.08.2021 18:32
Răspuns la clarificare: 503 094,79 constituie valoarea estimată fără TVA. Potrivit Legii 131/2015 privind achizițiile publice, ofertantul poate, atît reduce prețul ofertei, cît și majora, în limita admisibilă.
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
503,094.79
MDL
Perioada clarificărilor:
21.08.2021 11:26:41 - 26.08.2021 09:30:00
21.08.2021 11:26:41 - 26.08.2021 09:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.08.2021 09:30:00 - 29.08.2021 09:30:00
26.08.2021 09:30:00 - 29.08.2021 09:30:00