- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de deservire tehnică şi pornire a echipamentelor termice (cazane, convectoare) din imobilele subdiviziunilor IMSP CNAMUP
Servicii de deservire tehnică şi pornire a echipamentelor termice (cazane, convectoare) din imobilele subdiviziunilor IMSP CNAMUP
Servicii de deservire tehnică şi pornire a echipamentelor termice (cazane, convectoare) din imobilele subdiviziunilor IMSP CNAMUP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Codul fiscal/IDNO
1015600032824
Adresa
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Peștereanu Nina
Telefonul de contact
+37322025907
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 16:09:32
Ultima modificare
01.09.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de deservire tehnică şi pornire a echipamentelor termice (cazane, convectoare) din imobilele subdiviziunilor IMSP CNAMUP
Conform caietului de sarcini anexat!
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
58000 MDL
ID
5726ca57-068b-477a-906e-bebc6c10796d
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
58,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 16:14:06 - 24.08.2021 13:00:00
20.08.2021 16:14:06 - 24.08.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.08.2021 13:00:00 - 01.09.2021 10:00:00
24.08.2021 13:00:00 - 01.09.2021 10:00:00