- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Codul fiscal/IDNO
1007601010585
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 15:47:26
Ultima modificare
23.08.2021 16:00:00
MTender ID
Cod CPV
51611000-8
-
Servicii de instalare de computere
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Prestrea serviciilor de inchiriere a echipamentelor de sunet , ecrane Led si lumini pentru ziua de 31 august
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
172000 MDL
ID
0d5e3041-4ed5-4f76-a663-edc60e3a68a9
Documentele procedurii de achiziție
anunț, invitație de participare, lumni si ecrane led , sunet 31 august.pdf
-
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 15:49:48
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
172,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 15:49:48 - 21.08.2021 16:00:00
20.08.2021 15:49:48 - 21.08.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.08.2021 16:00:00 - 23.08.2021 16:00:00
21.08.2021 16:00:00 - 23.08.2021 16:00:00