- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Extinderea iluminatului stradal din s.Drochia r-ul Drochia
Extinderea iluminatului stradal din s.Drochia r-ul Drochia
Extinderea iluminatului stradal din s.Drochia r-ul Drochia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria satului Drochia
Codul fiscal/IDNO
1007601007240
Adresa
5216,
MOLDOVA,
s.Drochia (r-l Drochia),
Drochia,
r-nul.Drochia s.Drochia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 15:11:14
Ultima modificare
20.08.2021 15:14:07
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Extinderea iluminatului stradal din s.Drochia r-ul Drochia
Extinderea iluminatului stradal din s.Drochia r-ul Drochia
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Extinderea iluminatului stradal din s.Drochia r-ul Drochia
728952.15 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
728,952.15
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 15:14:07 - 26.08.2021 10:00:00
20.08.2021 15:14:07 - 26.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.08.2021 10:00:00 - 07.09.2021 10:00:00
26.08.2021 10:00:00 - 07.09.2021 10:00:00