- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Закупка продуктов питания на сентябрь-декабрь 2021 года
Закупка продуктов питания на сентябрь-декабрь 2021 года
Закупка продуктов питания на сентябрь-декабрь 2021 года
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
GIMNAZIUL S.DEZGHINGEA
Codul fiscal/IDNO
1011601000321
Adresa
MD-3820,
МОЛДОВА,
с.Дезгинджя,
АТО Гагаузия,
ул.Мичурина 17
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 13:28:42
Ultima modificare
20.08.2021 13:38:52
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Хлебобулочные изделия
Хлебобулочные изделия
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
9671 MDL
ID
7f321943-b7b5-4dce-9802-80ade1ee7a25
Pas minim
96.71
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 12:29:07 Până la 31.12.2021 13:29:07
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Молочные продукты
Молочные продукты
Statut
Activ
Valoarea estimată
25701.2 MDL
ID
1c4f5dd2-5054-43fa-b7ec-1ffe341b657a
Pas minim
257.01
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 12:31:53 Până la 31.12.2021 13:31:53
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Овощи и фрукты
Овощи и фрукты
Statut
Activ
Valoarea estimată
31294.5 MDL
ID
19f4777d-c3ad-4b5a-82b8-6cf7e0727bf5
Pas minim
312.94
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 12:33:02 Până la 31.12.2021 13:33:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Рыба "Хек молочный"
Рыба "Хек молочный"
Statut
Activ
Valoarea estimată
6528 MDL
ID
60b1e746-d619-4963-87aa-03f18b8b21dc
Pas minim
65.28
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 12:35:00 Până la 31.12.2021 13:35:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Различные продукты питания
Различные продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată
59717.76 MDL
ID
b1781db9-37fa-48e1-b0c8-cd37dbd6b47a
Pas minim
597.18
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 12:35:55 Până la 31.12.2021 13:35:55
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:14:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Овощи и фрукты
31294.5 MDL
Denumirea lotului : Рыба "Хек молочный"
6528 MDL
Denumirea lotului : Молочные продукты
25701.2 MDL
Denumirea lotului : Различные продукты питания
59717.76 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
132,912.46
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 13:38:52 - 25.08.2021 12:00:00
20.08.2021 13:38:52 - 25.08.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.08.2021 12:00:00 - 28.08.2021 15:00:00
25.08.2021 12:00:00 - 28.08.2021 15:00:00