- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produsele alimentare necesare bolnavilor de TBC caz nou și readmis, pentru asigurarea tratamentului în condiții de ambulator la prezentarea tichetului cu sigiliu al IMSP care valorează suma de 35 lei/zi pentru II semestru a.2021 (repetat).
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produsele alimentare necesare bolnavilor de TBC caz nou și readmis, pentru asigurarea tratamentului în condiții de ambulator la prezentarea tichetului cu sigiliu al IMSP care valorează suma de 35 lei/zi pentru II semestru a.2021 (repetat).
Produsele alimentare necesare bolnavilor de TBC caz nou și readmis, pentru asigurarea tratamentului în condiții de ambulator la prezentarea tichetului cu sigiliu al IMSP care valorează suma de 35 lei/zi pentru II semestru a.2021 (repetat).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.09.2021 14:23:20 Până la 31.12.2021 15:23:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
- Anunț COP produse alimentare DPF II semestru a. 2021 (repetat).pdf
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 14:25:48
- Documentația standard COP produse alimentare DPF II semestru a. 2021.docx
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 14:25:48
- Documentația standard COP produse alimentare DPF II semestru a. 2021.pdf
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 14:25:48
- DUAE DPF semestru a. 2021.doc
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 14:25:48
- DUAE DPF II semestru a. 2021.pdf
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 14:25:48
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA20.08.2021 14:25:48 - 25.08.2021 10:00:00
25.08.2021 10:00:00 - 02.09.2021 10:30:00