- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziul "Ion Creangă", s. Cania, r. Cantemir
Acoperişul Blocului Administrativ al IP Gimnaziul "Ion Creangă", necesită lucrari de reparaţie capitală, deoarece în urma ploilor ambundente au fost afectate porţiuni de acoperiş a cantinei şcolare, sala de sport, sala festivă.
Acoperişul Blocului Administrativ al IP Gimnaziul "Ion Creangă", necesită lucrari de reparaţie capitală, deoarece în urma ploilor ambundente au fost afectate porţiuni de acoperiş a cantinei şcolare, sala de sport, sala festivă.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IPG "Ion Creangă", s. Cania
Codul fiscal/IDNO
1013620008108
Adresa
7314,
MOLDOVA,
s.Cania,
Cantemir,
str. 31 August
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 12:39:26
Ultima modificare
20.08.2021 15:58:09
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziului "Ion Creangă"
Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziului "Ion Creangă", conform documentaţiei de proiect şi devizului de cheltuieli
Statut
Activ
Valoarea estimată
1374113 MDL
ID
9bbd89d5-2a97-468b-b884-f2ef8fb25880
Pas minim
100
Termen de valabilitate al contractului
De la 09.09.2021 08:00:00 Până la 30.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunţ pdf.pdf
-Anunţ de participare la procedura de achiziţie
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 15:58:09
devize fără valori.pdf
-Sunt descrise cantităţile conform datelor din proiect, specificaţii tehnice
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 15:58:09
pg compartiment_ plan general_.pdf
-Proiect acoperiş, Plan General
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 15:58:09
sa compartiment_ sa-solutie arhitecturala.pdf
-Proiect acoperiş, soluţie arhitectorală
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 15:58:09
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziului "Ion Creangă"
1374113 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,374,113.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 15:58:09 - 25.08.2021 16:30:00
20.08.2021 15:58:09 - 25.08.2021 16:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.08.2021 16:30:00 - 03.09.2021 00:00:00
25.08.2021 16:30:00 - 03.09.2021 00:00:00